Events


U3: Singer/Songwriter
Jun
6
6:00 PM18:00

U3: Singer/Songwriter

6ndal juunil lööb U3 oma lava, uksed ja aknad valla just tugevatele Eesti lauljate/laulukirjutajatele + lendab Norrast kohale ka võimas välismaine üllatus.
Üles astuvad: Lepatriinu, Johanna Randmann, INGER ja Norra fenomen Eline Høyer.

Uksed: 18.00
Pilet: 10€ / FB "going" olemasolul esimesel tunnil 7€


Lepatriinu on Tallinnast pärit indie/pop singer/songwriter, kes on akustilist muusikat viljelenud juba üle 15 aasta. Suurema tõuke ja meediakajastuse sai ta 2016 Noortebändi võistluselt, pärast mida on tal ilmunud 2 albumit "EP1" ja "Treehouse" ning olnud viimasel kahel aasta Eesti Muusikaauhindadel nomineeritud Aasta Debüütalbumi, Aasta Indiealbumi ja Aasta Naisartisti kategooriates. Tema silmatorkav ja julge välimus koos äratuntava häälega on talle kindlustanud koha Eesti muusikamaastikul.
facebook.com/page.Lepatriinu/


Johanna Randmann on Tallinnast pärit indie/pop singer/songwriter, kes võttis oma karjääri tõsisemalt kätte 2016 aastal, kui hakkas esinemas käima erinevates kohvikutes. Pärast seda on ta ka osa võtnud "Eesti Otsib Superstaari" saatest, kui ka oli Noortebänd 2018 finalist. Ta on teinud koostööd erinevate artistide ja produtsentidega. Hiljutine lugu "Otsides sind" tuli välja selle aasta märtsis koostöös Põhja-Tallinna räppari Jaanus Saksiga. Oodata on tema järgmist singlit "Varjud", mis ilmub juba mai lõpus.
facebook.com/JRandmann/


INGER on Eesti singer/songwriter kelle muusika on inspireeritud armastusest, emotsioonidest ja teda ümbritsevatest inimestest. Tema karjäär sai alguse tehes YouTubei covereid, edasi liikus Noortebänd 2017 võistlustulle ning aastal 2018 võttis osa "Eesti Laul" võistlusest, kust tuli välja 6ndana. Tema unikaalne hääl, karisma, lõputu naeratus ning äratuntav laulukirjutamise stiil on teinud Ingerist ühe enim armastatud noore muusiku Eesti maastikul. Tema viimane singel "Willie" ilmus selle aasta aprillis.
facebook.com/soundslikeinger/


Eline Høyer on Norrast pärit laulja/laulukirjutaja, kes hakkas kitarri avastama juba eriti noorest east. Ta muusika on hingestatud pop/rock sugemetega, kasutades laval ka loop masinat, mis annab ta meloodiatele veel midagi ekstra juurde. Ta on võtnud osa Norra stiilis "Eesti otsib superstaari" saatest, esinenud Taanis ning käinud ka Skandinaavia tuuril. Eestis esinemine on tema jaoks esmakordne sündmus. Viimase pooleteise aasta jooksul on ta teinud tööd, et välja anda oma esimene EP, mis jõuab avalikkuse ette tänavu aasta teises pooles.
facebook.com/Elinehoyer/
https://flic.kr/p/BG4qXH


ENG:
On the 6th of June, U3 will open its stage, doors and windows for the strongest Estonian singer/songwriters + an amazing surprise act from Norway.
Line up: Lepatriinu, Johanna Randmann, INGER and Norwegian phenomenon Eline Høyer.

Doors: 18.00
Price: 10€ / on the first hour with FB "going" 7€

Lepatriinu is a singer/songwriter from Tallinn, Estonia, who has written songs and played guitar for the past 15 years. The biggest push in her career and also in media was after she entered Youth Band Competition in 2016, where she walked away with second place. After that she has published 2 albums "EP1" and "Treehouse", and gotten nominations for Estonian Grammys in categories like Debut Album Of The Year, Indie Album Of The Year and Female Artist Of The Year. Her eye-catching and bold appearance with recognisable and soothing vocals have definitely insured her a spot in Estonian music scene.
facebook.com/page.Lepatriinu/

Johanna Randmann is an indie/pop singer/songwriter from Tallinn, Estonia, who started her career in 2016 with performing at pubs and cafes. She has also participated in Estonian Idol and was a finalist in Estonian Youth Band Competition in 2018. She has collaborated with many different artists and producers. The latest single "Otsides sind" was made in collaboration with Estonian rapper Jaanus Saks which they published in March 2019. Looking forward to her next single "Varjud", which will be published in May. Her warm attitude and soulful music is something you won't miss on stage.
facebook.com/JRandmann/


INGER is a young Estonian singer-songwriter whose music is inspired by love, emotions and people around. Career started off by making Youtube covers, continued through Estonian Youth Band contest and last year brought Inger to Eesti Laul (Estonian Eurovision song contest) competition with a song ‘’Coming Home’’, which got 6th place. Inger was invited to be one of the 20 participants in MUSEXPO music festival happening in LA. Inger’s unique voice, charisma, endless smile, and distinctive song-writing have made Inger one of the most loved new young singers in Estonia. Her latest single "Willie" was published in April 2019.
facebook.com/soundslikeinger/


Eline Høyer is a singer/songwriter from Kristiansand, Norway, who was drawn to music at a really young age, eventually she also picked up the guitar. Her style is a soulful mix between indie, jazz and pop/rock and besides her voice she's using loops to give her melodies some extra kick. She has participated in Norwegians Got Talent , performed in Denmark and had a Scandinavian tour with fellow musicians. Eline will be performing in Estonia for the first time and for the past year she has worked on her first EP, which will be released later this year.
facebook.com/Elinehoyer/
https://flic.kr/p/BG4qXH

View Event →
TÜG Kevadball
May
10
8:00 PM20:00

TÜG Kevadball

Tabasalu Ühisgümnaasiumi kevadball!


TÜG Kevadball toimub 10. mail Tabasalus. Balli teemaks on "Secret Garden", dresscode: red carpet.
Üritus saab alguse 20:00.

Pilet eelmüügis 7€ koos kaaslasega 12€.
Pilet kohapeal 8€ koos kaaslasega 14€.
(kaaslase piletiga võib kaaslase võtta ka väljaspoolt kooli)
Kui kaaslast pole siis ära pelga üksi tulla, ehk leiadki ta hoopis ballilt.

View Event →
Rookie Night
Feb
16
7:30 PM19:30

Rookie Night

Esimesed kaks Rookie Nighti võeti esinejate ja publiku poolt soojalt vastu ning aeg on korraldada kolmas üritus.

Rookie Night on mix stand-upist, muusikalistest vahepaladest ja kindlasti ka millestki kolmandast. Idee on anda uutele koomikutele ja muusikutele võimalus laval esineda. Lisaks proovime tuua lavale stand-upi tegema inimesi, kes tavapäraselt on tuntud hoopis teises valdkonnas. Samas me ei piira ennast ühegi valdkonnaga, vaid vaatame esinemiskunsti laiemalt, peaasi, et inimestel oleks tore.

Kes esineb esimest korda, kes juba mitmendat korda, kuid ürituse laiem kontseptsioon on, et lavale astuvad inimesed ei ole (veel) profid. See muidugi ei tähenda, et ükski proff lavale ei saa. Kõik on oodatud :).

Sel korral on meil ka erikülaline, kelleks on “Eesti otsib superstaari 2018” saates 16 parema hulka jõudnud ja “Noortebänd 2018” finalist Johanna Randmann. Tema loominguga saate lähemalt tutvuda www.johannalovesmusic.com

Üritusel on avatud on kohvik, kus head ja paremat pakub Delis Catering

Õhtut juhib Lennard Oper

Esinejate nimed avaldame jooksvalt Rookie Comedy lehel ja siin sündmuse lehel ;).

KUI SOOVID LAVALE, siis saada meile sõnum FBsse või kirjuta comedyrookie@gmail.com.


PILETID on müügil hinnaga 5 eurot. Pileti raha kogume järgmiste ürituste korraldamiseks. 
PS! Internetist ostes piletile teenustasu ei lisandu. Kui kohti jagub, siis müüme pileteid ka koheapeal, ainult TÄPSE RAHA EEST.
PS PS! Meie melilistiga liitujad saavad pileti 20% soodsamalt.

UKSED ja BAARI AVAME 19.00. Üritus, koos pausiga, kestab umbes 2 h.

Show on soovitatav 16+

Üritusel filmimine on lubatud ainult kokkuleppel korraldajaga.

View Event →
Noortebänd 2018 FINAAL
Nov
9
7:00 PM19:00

Noortebänd 2018 FINAAL

Noortebänd 2018 hooaja lõpetab suurejooneline FINAALGALA 9. novembril algusega kell 19.00 Rock Cafés, kus selgub 18. Noortebändi võitja!

Läbi tiheda sõela on välja valitud viis parimat, kes astuvad võistlustulle ihaldatud Noortebänd 2018 tiitli nimel. Tänavu Noortebänd 2018 peaauhind antakse välja koostöös Kinemaga. Võitja saab võimaluse külastada Gröningenis toimuvat Eurosonic Festivali ning avaldada kvaliteetne EP.

FINALISTID:
5 finalisti 6-st selguvad 7.10
Viimane ehk 6. finalist selgub 25.10 läbi Õhtuleht publikuhääletuse

19.00 - Uksed
19.30 - Algus

Piletiinfo: 
- varajane valmistuja 8€ (kuni 10.10)
- keskmine valmistuja 10€ (alates 10.10 kuni 5.11)
- hiline valmistuja 12€ (alates 5.11 kuni 9.11)

Vanusepiirang puudub

PS. Finaalgalast teeb otseülekande Telia Eesti, mille pilti näeb nii Telia TVst kui ka veebist. 

Koostööparntnerid ja toetajad: KinemaÕhtulehtTelia EestiMontonRaadio 2Kanes.eeTallinna Spordi- ja NoorsooametTicketerRGB Baltic
--------------------------------
Noortebänd on Eesti vanim bändikonkurss, mis toimub tänavu 18. korda. Konkurss on olnud hüppelauaks paljudele tänastele tippmuusikutele. Rohkem infot → noorteband.ee

View Event →